Po co Inteligentny Portfel?

Inteligentny Portfel jest po to, aby klient porównując ceny w sklepie uwzględniał wszystkie aspekty związane z zakupem, a więc BONUS, który do niego wróci. Chcielibyśmy aby klient inteligentnie porównał ceny i świadomie wydał swoje pieniądze.

Przeważnie cena polskiego produktu minus BONUS jest niższa niż cena produktu zagranicznego ale przeważnie nie wszyscy jesteśmy tego świadomi. Stąd pomysł na projekt Inteligentny Portfel, który wskazuje na wymierne korzyści z faktu kupowania rodzimych produktów.

Wszyscy tworzymy Polski Budżet czyli wspólny portfel, z którego wszyscy korzystamy i to od nas zależy w jakim stopniu będziemy go zasilać i jak nim zarządzać.

Wyobraźmy sobie sytuację, gdy zaproszeni jesteśmy na bal i każdy ma przynieść wino, które wlejemy do wspólnej beczki i wspólnie wypijemy. To od każdego z nas zależy, czy przyniesie wino i jakiej jakości wino wypijemy. Czy aby w beczce nie będzie woda?

Solidarność w działaniu i wysiłek we wspólnym kierunku zwiększy nasz dobrobyt                    i zamożność naszych portfeli.

Wlewajmy do tej beczki, z której pijemy!